A A A

O FIRMIE

 

 

Jesteśmy niezależną Firmą zajmującą się sprzedażą opon do samochodów ciężarowych.

Gwarantujemy wysoki poziom usług serwisowych flotom samochodowym, 24-godzinny serwis ogumienia za pośrednictwem sieci Service Europe oraz szeroki asortyment ogumienia do wszelkiego typu zastosowań.

 

 

Truck Point to ogólnoeuropejska sieć serwisowa, która powstała w 1999 r. w odpowiedzi na rosnące potrzeby flot samochodowych wynikające ze zmian zachodzących w branży transportowej. Łączenie się bądź przejęcia firm dają bowiem początek działającym na dużą skalę, ogólnoeuropejskim grupom transportowym. W grudniu 2004 r. sieć Truck Point liczyła 1850 punktów serwisowych rozlokowanych w 16 krajach.


Pod kątem flot samochodów ciężarowych wspomniana sieć jest w pełni wyposażona w urządzenia do obsługi opon ciężarowych, samochody serwisowe oraz stanowiska do montażu opon dla samochodów ciężarowych. Firmy handlowe działające w ramach sieci Truck Point mają dodatkowo do dyspozycji supernowoczesny i wydajny program do zarządzania oponami o nazwie Fleet Chief. Zapewnia on wszelkie niezbędne raporty wymagane do profesjonalnego zarządzania wyrobami oponiarskimi.